Koerad

Küsimus: Koera kiibi registeerimine Tallinnas28.10.2011

Tervist!
Võtsin hiljuti perre uue kutsika (paberiteta), keda lähen peatsel kiibistama.
Probleem on selles, et kui ma 7 aastat tagasi oma esimest koera kiibistama läksin, sain registreerida koera kiibi ise minnes Kennelliitu koos kutsaga. Aga nüüd ma panin tähele, et loomakliinikud küsivad tasu ise kiibi registeerimise eest ka.

Kas see tähendab, et enam ise ei saa minna koera kiipi registreerima Kennelliitu? Või mis muudatused on olnud? Kas ainult loomaarstid saavad kiipi registreerida? Või kui tahan ise seda teha, kuhu aadressile pean minema Tallinnas? Ette tänades.

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere,
Eesti Kennelliit tõesti enam sellega ei tegele.
Kõige parem oleks helistada Tallinna infotelefonile 1345, sealt saab täpseima vastuse kuhu peaks minema.