Koerad

Küsimus: Kui palju võib maksta koera kiibitamine?07.11.2011

Tere,
mul on 5-aastane koer, ta on segavereline ja ma tahaksin teda kiibistada, aga sooviks teada, et kas see on võimalik ja et kui palju see umbes maksab?

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere

Kiibistamistega tegelevad loomakliinikud. Neil on ka hinnakirjad, nii et palun võta ühendust oma kodukohale lähima väikelooma kliinikuga ja küsi nende käest.