Koerad

Küsimus: Kuidas muuta koera agressiivsust teiste koerte suhtes?01.03.2013

Tere,
Palun soovitage käitumisspetsialisti/treenerit Tallinnas, kes annaks nõu, kuidas muuta koera agressiivsust teiste koerte suhtes.

Koer on aiast väljas jalutades agressiivne teiste koerte suhtes.

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere! Olen kindel et kõik atesteeritud Kennelliidu koerte koolitajad oskavad teile aidata. Nende nimekiri ja andmed võib näha EKL Koolitust Koordineeriv Kogu kodulehel.