Koerad

Küsimus: Millise käitumisega väljendab koer oma kiindumust?01.07.2013

Mind on juba pikemat aega painanud küsimus, et kuidas teada, kas ma koerale meeldin või kas ta mind sallib? Mida ta kõige sagedamini teeb, et oma kiindumust väljendada?

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Muidugi kõik koerad armastavad oma peremehi. Aga nagu inimesedki, paljud koerad ei väljenda seda aktiivselt. Teine teema on see, et kas ta kuulab teie sõna ja millised on positsioonid teie vahel.