Koerad

Küsimus: Milline peaks olema 4-kuuse Yorkshire terrieri kaal?02.08.2013

Tere
Kodus on kasvamas 4-kuune Yorkshire Terrieri kutsikas. Küsin koera kaalu kohta. Mis on sellises vanuses normaalne kaal, et täiskasvanuna mahuks standardisse?
Meie kustikas kaalub 2kg ja 600 g. Kas ta kaalub liiga palju?

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere

Teie poolt küsitud tõu kohta annab kõige paremat informatsiooni tõuühing. Nende kodulehelt leiate nii mõndagi.
http://www.yorkshire.ee/

Lugupidamisega

Astrid Lundava