Koerad

Küsimus: Mis nõu saaksime naabrile anda, et ta saaks talitseda öö läbi haukuvat koera?09.09.2013

Tere!
Meie naabritel on varjupaigast võetud karjakoer, kes on loomult väga aktiivne. Maja ümber on tema jaoks väga suur aed, kus ta saab päeval ja öösel vabalt liikuta.
Kui saabub öö ja ümberringi kõik vaikseks jääb, meeldib talle haukuma hakata ning mõni öö teeb ta seda lakkamatult. Kahjuks elab meie majas inimesi, keda see väga häirib. Millist nõu me võiksime naabritele anda, kas on olemas suukorv või mingi muu lahendus, mis takistab tal öösiti und häirivat kisa tegemast?

Vastus: Astrid Lundava, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik, Eesti Kennelliit / juhatuse liige, www.kennelliit.ee, www.dogshow.ee

Tere

Teie probleemile annaks lahenduse vast rääkimine naabriga.
Teatavasti on öörahu aeg, millal peaks valitsema vaikus.
Kui naabriga rääkimine ei aita, tuleb pöörduda kohaliku konstaabli poole.

Lugupidamisega

Astrid Lundava