Koerad

Küsimus: Kas pärast 2 aastat välismaal viibimist võtab hetkel 1-aastane Yorki tüdruk mind veel omaks?10.09.2013

Tere,
Mul on selline mure, et tulin 2 aastaks välismaale ja koju pidin jätma oma 1-aastase Yorki tüdruku. Ta on heades kätes mu emaga. Kuid siiski väga muretsen ja igatsen teda ja küsimus olekski selline, et kui ma 2 aasta pärast tagasi lähen, kas ta võtab mind ikka omaks ja kõik läheb vana moodi edasi?
Ette tänades

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere!
Ärge muretsege. Koertel on väga hea mälu, eriti siis, kui inimesega olid väga head suhted. Ta võtab teid tingimata rõõmuga vastu. Aga teid võtab vastu juba 3 aastane täiskasvanud koer uue käitumismudeliga. Jalutage temaga, mängige rohkem ja saavutate kiiremini kontakti.