Koerad

Küsimus: Mida teha, kui taksikoer meie kodust ära olles kõik kohad täis sirtsutab?03.10.2013

Kui lahkume päevaks tööle, siis õhtul koju tulles on taksipoiss tuppa jalga tõstnud toolijalgadele. Ta on juba 2-aastane. Mida kauem ära oleme, seda rohkem on tilgutatud ja nii iga päev, kui meid kodus ei ole. Käime hommikul ka pikemalt jalutamas. Tundub, et ta teeb jalutuskäigul kõik oma hädad ära. Koju jäädes jätame ta ainult ühte tuppa, sest teistes tubades ta hakkab pahandust tegema, on kardinaid katki tirinud, vannitoa prügikasti tuhninud laiali jne., seega on ta elutoas kus on ruloo, mida ta kätte ei saa. Aga ikka suur probleem on tema pissimine, ka vaip on juba prügimäel.

tänan Teid vastamast

Vastus: Aliftina Petrova, Eesti Kennelliidu F.C.I välimikukohtunik ja kuulekuskoolituse kohtunik

Tere! Praegu paljud koeraomanikud jätavad koerad koju üksinda "puuri". Oma pesas koerad ei pissi. Tasapisi ta õpib, et kodus ei tohi tuppa pissida.