Loomaarst

Küsimus: Kas see võib olla murd, kui kassipojal on saba ots kõver?19.06.2014

Tere,
sain omale kassipoja, alguses ei pannud tähelegi, alles siis nägin kui koju viisin, et kassil on saba otsast täitsa kõver. Kas see võib olla murd? Kui katsuda, siis kiisul nagu valus ei tundu olevat.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kui see on siiami kass, siis on see geneetilisel teel edasiantav pärilik muutus. Kui mitte, siis võib traumat kahtlustada. Täpse vastuse annab röntgenuuring.