Loomaarst

Küsimus: Kas peaksin muretsema, kui kass on hakanud viimasel ajal norskama?24.09.2014

Tere.
Ma olen 5-aastase emase kassi omanik. Ma olen viimasel ajal tähele pannud, et ta nohiseb või siis täpsemalt öeldes lausa norskab magades. Kas ma peaks muretsema?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Üks tervisekontroll ei teeks paha. Kui looma juures on midagi, mida varem polnud, on alati põhjust muretsemiseks. Sageli selgub, et tegemist pole tõsise terviserikkega ning siis ei pea enam mõtlema ja muretsema.