Loomaarst

Küsimus: Kas see asi on ikka õige, et aastane isane kass pärast kastreerimist on ikka selline seksuaalselt aktiivne?02.11.2014

Sai kastreeritud meil isane kass, ta on aasta vana. Aga ta ikka kakleb kodus teise isasega, pluss märgistab ikkagi tuba oma uriiniga ja kohe kui sai ta opilt koju toodud mõned tunnid hiljem kobis emasele selga ja seksutama. Kas see asi on ikka õige?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Pärast kastreerimist on testosterooni tase veres isegi kuni paar nädalat veel selline, mis sunnib " mehetegusid" tegema.
Pisut kannatust.