Loomaarst

Küsimus: Millega võiks tegu olla ja kuidas sellest vabaneda - kassi mokal/huulel on must täpp?18.12.2014

Tere
Märkasin, et kassil on tekkinud, ei tea kuidas nimetada - huule, moka - sisemisele poolele väike must täpp. Varem pole seda seal kindlasti olnud, kuna kontrollin regulaarselt kassi hambaid ja seetõttu tean. Millega võiks tegu olla ja kuidas sellest vabaneda?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kui see on näiteks täppverevalum, siis imendub see hiljemalt mõne nädalaga ise ära. Kui pigmendilaik, siis see sinna jääbki.
Et olla täiesti kindel, kas see on üks nendest või veel mingi kolmas asi, siis bäidake seda täppi arstile ka