Loomaarst

Küsimus: Kas loomaarsti seisukohalt on väikesele pikakarvalisele koerale sobilikum pigem traksid või rihm?12.02.2015

Kumba varianti loomaarsti seisukohalt on väikesele pikakarvalisele koerale sobilikum, kas pigem traksid või rihm?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kõik oleneb sellest, kuidas koer käitub. Kui ta on rahulik ja ei rapsi väga, siis kaelarihmast justkui piisaks. Traksidega on lihtsam teda ohjeldada aga pika karva puhul võivad need tekitada pusasid.