Loomaarst

Küsimus: Mida teha, et küülik ei kraabiks põrandat, vaipa ja puuri põhja?03.03.2015

Kas selle vastu saab midagi teha, et küülik niimoodi ei kraabiks põrandat, vaipa ja puuri põhja? Puuris olles tihti järab ta ka hammastega trelle.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kirjast ei selgu, kas küülik on noor või vanem, isane või emane, on ta niimoodi teinud kogu aeg või mingist hetkest alates. Kas on midagi tema elukorralduses muutunud, et tal oleks põhjust olla stressis?
Küülikud on oma eluviisilt uruloomad ning suured kraapijad ning kaevajad, mis võib osutuda nende toaspidamisel suureks probleemiks.