Loomaarst

Küsimus: Kas isase küüliku märgistamine uriiniga on normaalne, kui see on oranžikat-pruunikat tooni?06.03.2015

Kas isase (arvatavasti isane) küüliku märgistamine uriiniga on normaalne, kui see on oranžikat-pruunikat tooni? Ta on umbes aasta vanune ja pole kordagi näinud, kuidas ta märgistaks. Vahest on olnud ka "wc potis" saepuru oluliselt tumedam kui tavaliselt.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

See on täiesti normaalne