Loomaarst

Küsimus: Miks on kassil pool saba paljas, kas tal on ussid või mingi muu haigus?04.05.2015

Tere. Selline küsimus, et kassil on pool saba just ülevalt poolt paljas, millest see tuleb? Kas on variant, et tal on ussid või siis mingi muu haigus?
Aitàh

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Variante on erinevaid. Välisparasiidid, rasunäärme ummistus, seenhaigus. Õigem oleks lasta arstil üle vaadata.