Loomaarst

Küsimus: Millega võiks tegu olla, kui mopsil on pruunid punnid koonu otsas?04.05.2015

Kutsikas on 2 ja poole kuune. Kui ostsin, siis juba paistis koonu otsast paar pruuni pisikest junni. Nüüd neid näole juurde tulnud koonu piirkonda. Millega võiks tegu olla.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Selliste punnide puhul võib alati kahtlustada põletikulist protsessi - akne, follikuliit vms aga kõige kindlam oleks ikkagi need arstile ette näidata.