Loomaarst

Küsimus: Mida arvata kassi käitumisest, kui hommikul oli tavapärasest närvilisem, lakkus käppi, tagajalgu, saba... ?12.05.2015

Tere!
Hommikul käitus kass väga veidralt. Nimelt oli tavapärasest närvilisem, lakkus käppi, tagajalgu, saba - kõike. Sealjuures vehkis sabaga, tehes ringe igas suunas, nii seistes kui ka istudes. Käppade pesemine või muu kehaosa pesemine ei ole ette planeeritud ega rahulik. Pigem see juhtub äkki ja neurootiliselt.
Mulle tundub, et kiisu on millegi pärast endast väga väljas.
Kas tegemist on kirpudega? Kõhukinnisus?
Aitäh!

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Tundub küll kirjelduse järgi, et kiisu on kuskilt kirbu saanud ja see häirib teda väga.
Ostke talle korralik kirburohi kliinikust ja kui probleem ei kao, siis ülevaatusele