Loomaarst

Küsimus: Mis võis koeral viga olla - silmad olid pahupidi, ei jõudnud küpsistki närida ega püsti tõusta?22.05.2015

Mis võis koeral viga olla - silmad olid pahupidi, ei jõudnud isegi küpsist närida ega püsti tõusta, ehmatas kui käega üritasime katsuda, pea vajus ära, ei jõudnud silmi lahti hoida, suht järsku tuli see hoog peale?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kuna mul ei ole arvamuse väljakujundamiseks mitte mingisuguseid algandmeid ( koera tõug, vanus, sugu, varasemad haigused, praeguse haigushoo kestus, algusaeg, mis sellele eelnes jne jne), siis pöörduge pigem kiiresti arsti vastuvõtule