Loomaarst

Küsimus: Millega võib tegu olla, kui hamstri ülahuul on juba nädala paistes?24.08.2015

Meie hamster on 2,4 aastane, märkasime nädal tagasi, et tema ülahuul punetab, tänaseks on paistetus suuremaks läinud, millega võib olla tegemist?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

punetus ja paistetus on ühed põletiku tunnustest. Mis täpsemalt ja millega ravida selgub kindlasti pärast arsti ülevaatust.