Loomaarst

Küsimus: Mida teha, kui kahtlustan, et kassipojale on nohurohtu määratud tema kaalu kohta liiga palju?09.09.2015

Tere!
Umbes ühe kuu vanusel kassipojal on nohu, hingab vahel läbi suu. Ka silmad ajavad rähma. Viisin kassipoja kohaliku veterinaari juurde, kus määrati kassipojale tabletid. Ta ei kaalunud kassi ja internetist toote kohta infot saades, kardan, et kogused on liiga suured.
Tabletid Clavaseptin 50mg, pool tabletti 2 korda päevas, 5 päevase kuurina. Kiisu ise kaalub umbes 500g.
Kas peaksin koguseid vähendama?

Tänan

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Palun helistage mulle kliiniku telefonil 5053111 ja arutame seda.
Oleks vaja Teie käest kiisu kohta küsida, enne kui saan täpse vastuse anda