Loomaarst

Küsimus: Mis võib viga olla, kui kassipojal on suuümbrus tumedaks muutunud?15.09.2015

Tere. Paar nädalat tagasi leidsime tänavalt ca kahe kuuse kassipoja. Väga aktiivne ja mängib palju. Umbes nädal tagasi hakkas kassi suu ümbruse nahk tumedamaks minema. Hetkel on sealt ka katki, kuid verd ei ole. Samuti on selles piirkonnas vähem karvu. Ka vurrud on väga hõredaks jäänud. Kahjuks elan kohas, kus loomaarsti külastus võimatu.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Tegemist võib olla tõenäoliselt seenhaigusega, aga välistatud ei ole muidugi ka erinevad puudushaigused mis on seotud sellega et ta oli tänavakass. Kas parasiiditõrje on talle tehtud? Äkki on võimalus sokutada ennast kellegagi kaasa mõnda linna ja käia arsti vastuvõtul ära.