Loomaarst

Küsimus: Millega kaotada valge koera pruunikaks muutunud silmaümbrused?29.09.2015

Tere
Valgel koeral on silmaümbrus pruunikas, silmad vesisevõitu ja sekreet "määrib" pisarajäljed pruuniks. Mida soovitaksite sel puhul? Mida arvata nendest toodetest, kas need aitaksid koera silmaümbrusest pruunid rõngad kaotada:

http://www.kika.ee/et/koerad/h.....-chew.html

ja

https://www.google.ee/search?q=trixie+tr%C3%A4nenstein+entferner&espv=2&biw=1536&bih=764&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI-9nx-82ZyAIVil0sCh2LlQnz#imgrc=C1IIVPoQy-Uz8M%3A

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kahjuks ei näe ma nende toodete koostist ega oska täpselt lubada, kas nad Teie mure puhul on parimad vahendid. Kui need on ainult silmade ümber olevate karvade puhastamiseks, siis tasub olla ettevaatlik ja vahendit mitte silma lasta ( võib ärritada)
Tasuks käia ka arsti juures ära ja lasta silmad üle vaadata, ning ühtlasi arutada läbi ka söötmis-pidamistingimused.võibolla on probleem hoopis seal . Vesised silmad ja rohke eritis võivad viidata ka mingile allergilisele reaktsioonile.