Loomaarst

Küsimus: Mida arvata kassist, kes muidu on rõõmus ja lustlik, aga igapäevaselt oksendab vähemalt kord oma toidu välja?02.10.2015

Tere!
Mida arvata kassist, kes muidu on rõõmus ja lustlik, aga igapäevaselt oksendab vähemalt kord oma toidu välja? Ja seejärel läheb sööb uuesti ja uus ports jääb sisse. Karv läigib, isu on hea, väljaheited samuti. Mürgeldab ringi, magab rahulikult. Ainus asi - oksendab, ja mitte karvapalle /saab karvapallipastat/ vaid just toitu, sööb sisse ja kohe välja.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kas kogu aeg on olnud sama toit, või olete vahetanud?
Kas ta oksendab hommikuse söömise peale või suvalisel ajal?
kas ta sööb rahulikult või ahnelt? Kas närib krõbuskeid või neelab tervelt? Neid nüansse võiksite oma loomaarstiga arutada. Vajadusel ka röntgenipilt ( võõrkeha kahtluse korral)