Loomaarst

Küsimus: Mis võib kassil viga olla, kui tal karvad hõrenevad pea pealt kõrvade juurest ja tal on naha peal pruunid laigud ka?06.11.2015

Tere,
Mis võib kassil viga olla, kui tal karvad hõrenevad pea pealt kõrvade juurest ja tal on naha peal pruunid laigud ka? Otseselt ta ei kratsi ka neid ja teda ei tundu need häirivat, kas kassil võivad olla pigmendilaigud? Igaks juhuks mainin, et kass on 8,5-aastane.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kassidel ongi karvad kõrvade ja silmade vahelises piirkonnas ( niiöelda oimupiirkond) pisut hõredamad ning sealt läbikumav nahk võib olla ka laiguline( pigmendilaigud).
Peaasi et laigud ei puneta ega sügele