Loomaarst

Küsimus: Mida teha kui deegu närib oma käppade pealt karvad ära?12.11.2015

Mida teha kui deegu närib oma käppade pealt karvad ära? On see ohtlik, mis temaga on?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Tegemist võib olla stressiga( näiteks midagi on temaigapäevarutiiniskardinaalselt muutunud), mingi toitaine puudushaigusega, nahahaigusega. Hea oleks arstile ette näidata, siis saab neid versioona kas välistada või kinnitada