Loomaarst

Küsimus: Millest võib olla tingitud, et kääbusküülikul on umbes nädal üks silm vesine ja pisut punane silma äärest?15.01.2016

Tere. Minu 3-aastasel kääbusküülikul on umbes nädal üks silm vesine ja pisut punane silma äärest. Millest on see tingitud? Kas peaksin minema temaga arstile? Muidu on ta endiselt rõõmsameelne poiss ja sööb hästi.

Lugupidamisega

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Punetus ning suurenenud pisarate eritus võib olla tingitud nii võõrkehast, traumast, ärritusest kui ka põletikust. Arsti juures saab selgust ning ka õiged ja sobivad rohud selle häda leevendamiseks