Loomaarst

Küsimus: Mis see võib olla, kui kassil on kõrva taga väike munakas?27.01.2016

Tere,
Meil on emane 8-kuune kass, elurõõmus, mänguhimuline, sööb hästi, ei ole siiani veel temaga kunagi arsti juures käinud. Täna avastasin, et tal kõrva taga näpuotsa suurune munakas, selline pehme, ei liigu, aga kui katsun, siis rabeleb minema, ta ei taha kui katsutakse. Kas võiksite öelda, mis see on selline?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Raske ütelda. Minge ikkagi arsti vastuvõtule. Sellised palpeerides pehmed moodustised võivad olla verevalumid, abstsessid, rasvkasvajad, epidermaaltsüstid jne jne