Loomaarst

Küsimus: Kas peaksin muretsema, kui 2-kuusel retriiveri kutsikal tekkis kõhu alla sõrmeotsa suurune muna?26.02.2016

Kahekuusele retriiveri kutsikale tekkis äkki kõhule naha alla pisike sõrmeotsa suurune muna. Mis see olla võiks ja kas peaksin muretsema?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Suure tõenäosusega on see nabasong aga käige kindlasti arsti vastuvõtul ära ja laske kontrollida