Loomaarst

Küsimus: Mida teha, kui küülikul on tagakäpad katki?30.03.2016

Tere, mida teha kui küülikul on tagakäpad katki? Ühest jookseb lausa verd. olen murest murtud :(

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kui käpad on katki, siis tuleb eeskätt kiiresti pöörduda arsti juurde, et alustada vajalikuu ravi. Haavad lähevad kergesti põletikuliseks. Teiseks oleks vaja välja selgitada, kuidas see juhtus ja kus see juhtus, et vajadusel ohtlikku kohta vältida