Loomaarst

Küsimus: Kas peaksin muretsema, kui koera ülemisel silmalaul on punni taoline moodustis?09.04.2016

Koeral on ripsmete kohal ühel silmal veider punn või punni taoline asi, tundub, et valus see talle ei ole, kui katsusin ei reageerinud kuidagi ja mädane ka ei paista. Lihtsalt selline veider kõrgem koht. Ma ei tea mis see olla võib ja kas ma peaksin muretsema?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Nahal esinevad "punnid", moodustised, kõrgemad kohad võivad olla mingi vigastuse tagajärg aga sama hästi ka uudismoodustised.
Targem oleks lasta arstil üle vaadata ja vajadusel ka tsütoloogiline proov teha, kuni see on veel väike