Loomaarst

Küsimus: Mis võib olla põhjuseks, et küülikul jookseb esikäpast verd?15.04.2016

Tere! Küülikul jookseb ühest käpast verd, kuid ma ei tea mis on selle põhjuseks või kust algas veritsemine. Olen päris mures. Oskaksite nõu anda?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Veritsus tekib reeglina mingi trauma või vigastuse tagajärjel ning sellisel puhul oleks vaja siduda see koht kinni ning otsida loomaarst, kes looma üle vaatab ja vajadusel veritsuse sulgeb