Loomaarst

Küsimus: Kas pean arsti juurde minema, kui jänesel on suu küljel suur väga kõva muna?11.05.2016

Jänesel/küülikul on väga suur ja kõva muna lõua all ja vasakul pool suu juures. Mida teha? Mis see muna on?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kasvaja, abstsess, probleem hambaga......
Ikka peaks minema arsti vastuvõtule, et selgitada täpselt välja, mis see on ja kuidas jänest saab aidata