Loomaarst

Küsimus: Kas koera oksendamine ja gaasivalud võivad olla puugihammustusest või päikesest?26.05.2016

Tere,
Koer käis meiega kuuma ilmaga kogu päeva väljas. Peale seda leidsin talt ka 2 puuki ja järgmine päev koer oksendas. Nüüd juba oksendab teist päeva ja ka gaasid kõhus. Muidu energiline ja mängib. Kas võib olla puugihammustusest midagi või päikesest?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Eks kõik variandid on võimalikud. Võimalik et ta palava ilmaga jõi palju ja mitte just kõige puhtamat vett, samas võis ta väljas olles ka midagi mittesobilikku sisse süüa. Käige arsti juures ära ja saage pärast ülevaatust pädevat ravi