Loomaarst

Küsimus: Mida teha, kui avastasin 3-kuusel kiisul väljaheites verd?27.05.2016

Kodus on väike 3-kuune kiisupoeg, kuid täna hommikul oli tema väljaheites verd. Kuidas millest see võib olla ja mis kiisul võib olla?
Olen väga mures.
Tervitades

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Veri väljaheites on alati tõsine ja sageli ka akuutne probleem( põletik, võõrkeha, sooleummistus jpm) nii et soovitan kiiruga arsti juurde pöörduda