Loomaarst

Küsimus: Mis võib küülikul viga olla, kui ei söö ja krigistab hambaid?03.08.2016

Tere! Meil on hermeliin. Ta ei söö juba 3 päeva. Vett joob, kuid toit üldse ei huvita. Hoiab omaette, ei lase paitada ja pidevalt krigistab hambaid, liigub vaevaliselt. Väljaheide on normis.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Tuleks kontrollida nii hambaid kui ka seedesüsteemi laiemalt. Ilmselt oleks vaja ka röntgenipilt teha.
Hammaste krigistamine võib olla hammaste probleem ( terav serv, valehambumus) aga ka valureaktsioon