Loomaarst

Küsimus: Mis võiks olla kassi käpal ühe sõrme padja ümber olev hall nahk või moodustis?26.10.2016

Kassi käpal ees ühe sõrme padja ümber on hall nahk või moodustis? Mis see olla võiks?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Täpsema vastuse andmiseks peaks kindlasti seda moodustist lähemalt uurima. Käpapadjandite nahk on paksem ja mitmekihilisem. Aegajalt võib esineda nö nahapaksendeid ( nahk uueneb ja vanad naharakud kogunevad padjandi ja varvast katva naha piirile ega irdu nii nagu mujal) võib esineda ka armkudet, nahapapilloome jm