Loomaarst

Küsimus: Kas kollakõrv veekilpkonna hammustus on ohtlik, ega sealt mingit marutaudi ei saa?18.11.2016

Tere!
Ega kollakõrv veekilpkonn või olla marutaudis vms, ühesõnaga kas tema hammustus on ohutu, pärast hammustust vaktsineerima ei pea? Aasta elanud meil, varem erinevates peredes, hammustas ikka vere välja.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Marutaudi kindlasti kilpkonnalt ei saa, küll aga võib hammustushaav põletikuliseks muutuda.