Loomaarst

Küsimus: Kas see on normaalne, kui 3 nädalat tagasi steriliseeritud kassi kõht on väga paistes nagu pall?18.11.2016

Tere!
Kass steriliseeriti 25. oktoobril (täna 16. november) ning siiani on kassi kõht väga paistes ning meenutab katsudes palli, mille kõrval on veel väike niiöelda "muhuke". Alles hiljuti on kassil tekkinud ka parema käpa taha sarnane muhk, kuid siiski väiksem kui on kõhu all. Kas tegu on normaalse taastumisega või peaks külastama loomaarsti?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Kindlasti see normaalne ei ole. Soovitan kohe ja kiiresti opereerinud arstile ette näidata