Loomaarst

Küsimus: Kas peaks muretsema, kui kassil on keele peal mustad täpid?20.12.2016

Tere, Kassil on keele peal mustad täpid, minu arust tal varem pole küll neid olnud, kiisu meil 2-aastane. Eile haigutas ja panin tähele neid täppe. Keel on täiesti ulatuses täis neid. Umbes 1-2 mm täpid. Kas peaks arstile viima?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Tõenäoliselt on tegemist pigmendilaikudega aga igaks juhuks võiks ka arstile ennast ette näidata