Loomaarst

Küsimus: Miks kassi kõrvast tuleb läbipaistvat vedelikku?30.11.2011

Minu kassil tuleb vedelik kõrvast, kui ta hakkab kõrva kratsima (sügama). Tal tulevad kõrvast nagu väiksed veepiisad, mis võiks olla põjuseks ja mida ette võtta?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Ma arvan, et seda peaks kindlasti arstile näitama minema. Esiteks välja selgitama miks ta seda kõrva sügab ja teiseks kustkohast tuleb Teie poolt mainitud läbipaistvat vedelikku. Tegemist võib olla näiteks tsüstiga.