Loomaarst

Küsimus: Kass oli hommikul pikali, loid ja oksendas musta löga - kas probleem on tingitud toidust?18.01.2012

Tere.
Mu kass, kes oli väga aktiivne ja elav loomake, oli hommikul põrandal pikali väga loid ja oksendas musta löga koos hulga verega. Ta on söönud ainult kassi toitu. Kas peaks tegema kassi toidu analüüsid? Täiesti terve kass ei saa ju lihtsalt paari tunniga surra. Kas pean ka kassipoja pärast muretsema, äkki mõni nakkus? Õues pole see kass käinud, on tubane. Tänan!

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Kohe arsti juurde!