Loomaarst

Küsimus: Kass imeb iseenda tissi07.03.2011

Meie 6-kuune kass imeb iseenda tissi. Kuidas sellest imemisest teda võõrutada saaksime?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Halb harjumus. Võõrutada kindlasti tuleb, sest vastasel juhul võib ajapikku tekkida probleem piimanäärmega. Kõigepealt võiks proovida määrida see imeti kokku mingi kassi jaoks jälgi maitsega ainega, näiteks sinepiga. Kui see ei aita, pange talle plastkrae kaela. Selle saate oma loomaarsti juurest. Hoidke kaelas umbes paar nädalat.