Loomaarst

Küsimus: Kiisupoegade jalad tudisevad, mida teha?10.07.2012

Naabri kass sai pojad. Ühel kassipojal jalad tudisesid ja hiljem see kiisupoeg ka suri. Nüüd tudisevad juba ka teise kassipoja jalad. Mida teha?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Selline olukord eeldab kohest pöördumist arsti poole. Kirja teel on nõu anda raske kui mitte võimatu, samuti kaotate väärtuslikku aega.
Kui üks kassipoeg juba suri ja ka teistel jalad "tudisevad" on asi suure tõenäosusega väga tõsine ja eeldab täpsemat konsulteerimist või lausa arstivisiiti, sest väga paljud asjaolud ja tegurid vajavad täpsustamist.