Loomaarst

Küsimus: Millest võib olla põhjustatud, et kassil on peale imetamist üks tiss paistes ja selline tüki moodi asi tissi all?30.08.2012

Tere,
Avastasime oma emasel kiisul peale imetamist tisside juures suure tüki. Mis see olla võib? Kass ise on noor, pole veel aastanegi. Väga muretsema paneb.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Kindlasti ärge jätke seda asja niisama ja käige arsti juures kontrollis ära. See võib olla suurenenud piimanääre aga pole välistatud ka põletik või mastopaatia. Vastavalt diagnoosile saab talle ka õiget ravi pakkuda.