Loomaarst

Küsimus: Mis muhk see kassil võib olla, asub küljel peaaegu selgroo juures?10.12.2012

Tere.
Selline mure, et ükspäev kui kassile tegin pai, tundsin tal paremalt poolt käpast eemal umbes 5cm ülevalpool peaaegu selgroo juures, on tal mingisugune muhk. Kassi pole veel vaktsineeritud ja ta on 9 kuune. Ehk oskate öelda, millest see olla võib?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Seda muhku tahaks arst kindlasti näha ja katsuda, muidu ei oska täpselt ütelda.
Aga vaktsineerida oleks küll juba hädasti tarvis, sest emapiimaga saadud immuunsus saab kassipojal kolmandaks elukuuks otsa (juhul kui ema muidugi vaktsineeritud oli).