Loomaarst

Küsimus: Mis põhjusel võib koera uriin väga jubedalt haiseda?14.01.2013

Mul on 3-aastane emane mops, kelle uriin haiseb jubedalt. Vahest kui koera sülle võtan, hakkab süles soojas eriti tugev lõhn eralduma. Milles probleem võiks olla, kas see on normaalne?

Ette tänades!

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Kas on kindel, et see on uriin, mis haiseb? Äkki on pärakupaunad või saba piirkonnas mõne nahavoldi põletik?
Laske loomaarstil need võimalused üle kontrollida ning tehke ka vajadusel uriini kompleksuuring.