Loomaarst

Küsimus: Kuidas ravimata koer suhkruhaigusega toime tuleb?26.01.2013

Tere!
Mis hakkab juhtuma, kui vanal koeral on suhkruhaigus ja seda ei ravita? Minu soomlasest sõber keeldub koeraga arsti juurde minemast, kuna leiab, et koer on vana ja raha ka muidugi napib. Koer pissib tuppa, kuna ei jõua enam kinni pidada 6 tunni jooksul, kui peremees tööl on, küsib õue öösel mitu korda ja joob palju.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere,
Mul on kahju seda ütelda, aga ilma ravita sureb suhkruhaige koer piinarikast surma.