Loomaarst

Küsimus: Mis võib viga olla, kui rott hoiab end ja käib kuidagi viltu?13.03.2014

Mure selline, et rott hoiab ja käib kuidagi viltu, alguses arvasin, et ehk magas või oli halvasti ja hiljem läheb üle, aga mitmes päev juba on sedasi.

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Viltu käimise põhjus on tõenäoliselt mingi trauma ja kindlasti tuleks ta arstile ette näidata. Muidu ei tea kuidas loomaga edasi käituda ja mida teha tuleks.