Loomaarst

Küsimus: Kassi kastreerimine13.05.2011

Kui kass kasteerida, kas siis lõpeb ka märgistamine? Kass õues ei käi, on 1,3 aastane - kui tihti peab andma ussirohtu?

Vastus: Ain Erkmaa, loomaarst, Tartu Raatuse tn. Loomakliinik ja Loomade Hotell, www.farmax.ee

Tere

Reeglina lõpetab küll ja 1,3 aastaselt ei ole märgistamine talle ka veel jõudnud harjumuseks saada. Ussirohtu võiks anda minimaalselt 2 korda aastas - kevadel ja sügisel ning 10-14 päeva enne vaktsineerimist.